Szukasz DJ-a na wesele? Działam w miastach takich jak Krosno, Jasło, Tarnów Rzeszów. Gwarantuję wspaniałą zabawę na weselu lub imprezie okolicznościowej.

Będąc DJ-em na wesele znam Krosno, Jasło i wiem jak lubi się bawić Podkarpacie. Potrafię integrować ludzi i łączyć pokolenia. Do każdej imprezy podchodzę indywidualnie biorąc pod uwagę potrzeby klienta. Każda impreza powinna posiadać właściwy klimat i oprawę. Zajmę się profesjonalnie organizacją muzyczną Twojego Wesela, a nawet logistyczną częścią przyjęcia weselnego. Oferuję oprawę muzyczną na najwyższym poziomie i elastyczność nieosiągalną dla zespołów weselnych. Repertuar DJ-a zawsze jest bogaty, ponieważ DJ nie ogranicza się do kilku wyćwiczonych utworów.

Jako wodzirej potrafię poprowadzić zabawę tak, żeby angażowała wszystkich gości, bez względu na różnice pokoleniowe. Bardzo ważne jest wyczucie i świadomość, że każdy z nas ma inną wrażliwość. Goście weselni powinni zabrać ze sobą miłe wspomnienia, a nie poczucie wstydu i zażenowania. Natomiast Państwo Młodzi muszą mieć odpowiednie warunki, żeby skupić się na sobie i swoich gościach, a nie myśleć o zbędnych detalach.  

Dlaczego wesele z DJ-em a nie z zespołem?

Wesele z Dj-em nie różni się od wesela prowadzonego przez zespół. Jedynym wyjątkiem jest sposób prezentowania muzyki, ponieważ DJ korzysta z elektronicznych nośników, dzięki czemu utwory grane są w oryginalnych wykonaniach i w najlepszych wersjach, takich jakie znamy i lubimy. W przeciwieństwie do zespołu muzycznego DJ nie ma sztywno ustalonego planu imprezy. Repertuar muzyczny mogę dostosować na bieżąco do różnych gustów biesiadników. W każdym momencie wesela goście mają wpływ na charakter i przebieg imprezy, ponieważ mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie. Szczegóły przebiegu uroczystości uzgadniam z Młodymi na spotkaniu przed weselem. Ustalamy m.in.: rodzaj powitania, wybór pierwszego tańca, ilość zabaw oczepinowych oraz rodzaj muzyki. Nie odczujecie różnicy, że to DJ a nie zespół muzyczny!

Jeśli szukasz sprawdzonego DJ na wesele to Krosno, Jasło i całe Podkarpacie jest w zasięgu mojej działalności. Zapraszam do kontaktu!